Dj Timber

Dj Timber (Bad Taste Crew, Mighty Zulu Kingz & Horsepower)

B-Boy’jus ir Dj’us jau nuo 90-tųjų pabaigos. Timber už Dj‘aus pulto stovėti teko daugiau nei 25 pasaulio valstybėse rengiamuose, labiausiai breiko šokėjų vertinamuose, renginiuose: Mighty 4 (JAV), R16 (Korėja), UK Champs (GB), IBE (Olandija), United Styles (JAV) ir kt. Besigilindamas į B-Boying‘o ištakas Dj‘us pamilo ir kitą, gana glaudžiai su Hip Hop‘o subkultūra susijusią, muzikos šaką – salsa. Tas gilus 1970-tųjų Nuyorican gatvės skambėjimas kartu su perkusijos bugnų garsais atitiko Dj‘aus asmenybę. Timber aistra salsos muzikai jį padarė vienu iš labiausiai vertinamu salsos Dj‘ų Europoje, galinčių visada pateikti geriausią ne vien Soul, Funk, Hip Hop ir rock bei rimtus B-Boy breaks, bet ir didžiausius skeptikus prajudinančius salsos kūrinius.  

Timber taip pat administruoja ir vedą blogą, skirtą B-Boy/B-Girl kultūrai, kuriame galima rasti ne vieną treniruotėms ir vakarėliams tinkamą mixtape‘ą. Blogas vedamas ispanų ir anglų kalbomis, o tiems, kas domisį gatvės kultūra, jame galima rasti straipsnių, esė, interviu su pačiais didžiausiais kultūros grandais ir veikėjais. Prie to paties galima atrasti ir nemažai su salsa susijusios informacijos Salsa Dura blog‘o skiltyje.

Timber taip pat žinomas ir dėl unikalaus seminaru ciklo, kuris atvėrė akis ne vienam B-Boy‘jui. Seminaras šokėjams padeda ne vien susipažinti su šokio bei muzikos ištakomis, bet ir išmoko pritaikyti muzikos teoriją šokyje.

Dj Timber atstovauja Bad Taste Crew, Mighty Zulu Kingz ir Horsepower šokėjų ir Dj‘ų komandas.

Daugiau informacijos ir muzikos:

http://bboytimber.blogspot.com/

http://www.mixcloud.com/Timbertron/

Copyright © 2012 Urban-Essentials.